Tek şirket-sayısız avantaj

Yüksek kaliteli, yenilikçi yapışkanlı bantlarda onlarca yıllık uzmanlık.

Küresel bir yapıştırıcı uzmanı olarak, uzun yıllardır ve birçok sektörde Lohmann'dan yalnızca en yüksek kalitenin beklenebileceğini kanıtladık. Onlarca yıldır ismimiz, yapıştırıcı bantlar, yenilikçi gelişmeler, son teknoloji üretim süreçleri ve tutarlı müşteri odaklılık konularında yetkinlik kazanmıştır.

Lohmann Group, dünya genelinde 1500'den fazla kişiyi istihdam etmektedir ve iyi tanımlanmış değerlere göre hareket etmektedir. Bizi, umut verici ve güvenilir bir ortak yapan değerlerimizdir.

Tarihçe

Lohmann, dünyanın önde gelen yapıştırıcı üreticilerinden biridir. Şirketimizin temel taşı 19. yüzyılın ortalarında atılmıştır. 160 yıl içinde bugün nasıl olduğumuzu okuyun.

daha fazlası...

Değerler

Burada neden Lohmann'ın sizin için doğru partner olduğunu okuyun. Sonuç olarak, kendimizi ölçtüğümüz değerlere uygun hareket ediyoruz.

daha fazlası...

Teknoloji Merkezi

Neuwied tesisinde yer alan Teknoloji Merkezi, yeni fikirler için 1.200 m²'den fazla alan sunmaktadır ve aynı zamanda dünya çapında en modern kaplama tesislerinden biridir.

daha fazlası...

Davranış Kuralları

Lohmann'a göre, Davranış Kuralları zorunludur, kurum içi ve harici işbirliğinin tüm alanları için zorunlu bir davranış rehberidir.

daha fazlası...

Çevreyi Koruma

Lohmann sürekli yenilikler ve ilerleme arayışı içindedir. Ancak bunu yaparken doğaya ve çevreye karşı olan sorumluluklarımızın farkındayız.

daha fazlası...

Linkbild_IMG_Zertifikate_376x140.jpg

Sertifikalar

Lohmann ile onaylı kalite elde edersiniz. Diğerlerinin yanı sıra yapışkan bantlarımızın üretimi, çevre yönetim sistemimiz ve temiz oda üretimi sertifikalıdır.

daha fazlası...

Dünya çapındaki bağlantıları

Dünyanın her yerinde yan kuruluşlarımız var, bu yüzden her zaman yakınınızdayız. Uluslararası ofis adreslerimiz burada bulunabilir.

daha fazlası...

Şartlar & Koşullar

Burada, şartlar ve koşullar ile teslimat ve ödeme koşullarımızı bulabilirsiniz.

daha fazlası...

Content_Aferalogo.jpg

Gerçekler ve rakamlar

 

Facts and Figures 2018.pdf  
Facts and Figures 2018.pdf