Yenilenebilir enerji kaynakları için yapıştırma çözümleri

 

Nükleer enerjinin tükenmesi konusundaki tartışma bir kez daha vurguladı: Yenilenebilir enerjiden uzaklaşmak mümkün değil. Verimlilik ve performanstaki gelişmeler, üreticilerin şimdi karşı karşıya kalmaları gereken zorluklardır. İşte tam da burada, Lohmann'ın yenilikçi yapıştırma teknolojisinin önemli bir rolü var.

Bileşenler ne kadar güvenilir ve verimli bir şekilde bağlanırsa, sistemin tamamı güneş enerjisi sistemlerinden mi yoksa rüzgar türbinlerinden ve yakıt hücrelerinden mi alındığına veya enerjinin modern akü teknolojileri kullanılarak depolanıp depolanmadığına bakılmaksızın daha uzun ömürlü ve daha ekonomik olacaktır.

 

 

Lohmann en iyi ortamı sağlar: Üst düzey yapışkan bantlarımız, çerçeve profillerini solar katmanlara bağlarken; yüksek güvenilirlikli işlemi garanti eder -manuelden tam otomatik işlemlere.

 

Content_RE_Anschlussdose.png

Anında yapışanı özel kalıp kesim parçalarımız, fotovoltaik modül soketlerini yapıştırmak ve yalıtmak için mükemmeldir. Özelleştirilmiş geometri yüksek verimli prosesi garanti eder.

Content_RE_Backrail.png

Hızlı montaj ve uzun servis ömrü: Lohmann montaj bantları, ince katmanlı modülleri kolektör yapısına bağlamak için ideal seçimdir. Arka ray ekleri ile birleştirildiğinde, yapıştırıcı teknolojimiz akıllı bir alternatiftir.

Contet_RE_Rotorblatt.png

Enerji sektöründe yeni bir rüzgar esiyor. Sonuçta, rüzgar enerjisi yoluyla elektrik üretimi, nükleer enerjiyi ortadan kaldırma kararından bu yana temel kazanıyor. Yapıştırma teknolojimizin rotor kanatlarının üretim sürecinde değerini kanıtladığını bilmek güzel. Örnek olarak; katmanların sabitlenmesi.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

O zaman bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Brief_250x150_white.png  

Sektörünüz için yapıştırıcı teknolojisi haberleri:

Şimdi kayıt olun!