TÜM BİREYSEL UYGULAMALARINIZ İÇİN YAPIŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ

Size en başından itibaren tavsiyelerde bulunur ve eşlik ederiz.

Bizi canlı tutan : Sürdürülebilir ve yenilikçi yapışkan çözümler ile dünyanızı daha iyi bir yer haline getiriyoruz!

Bonding Engineers - Yapıştırma Mühendislerimiz, dizaynın doğuşundan itibaren yanınızdadır. Özelleştirilmiş yapışkan konseptlerimiz, etkileyici ürün portföyümüz, verimli süreç entegrasyonu ve sürdürülebilir optimizasyon yönetimimiz sayesinde başarınızı koruruz. Lohmann'da biz bu felsefeye ''smart bonding approach - akıllı yapıştırma çözümleri" diyoruz.

Doğru çözüme giden birçok yol olabilir. Yaklaşımımız tamamen basittir: Sizlerle doğru bağlantıyı bulmak için önce sizinle bağlantıya geçeriz ve bize söylediklerinizi dikkatle dinleriz.

Sonuçta, Lohmann kendisini yalnızca bir tedarikçi olarak görmüyor. Kendimizi, sizinle işbirliği içinde öncü ürünler geliştiren aktif bir ortak olarak görüyoruz. 

Ve bu gelişimler dört adımda gerçekleşir:

Uygulama

Mükemmel bir yapıştırıcı çözümünün ön koşullarından biri nasıl, nerede ve hangi koşullarda kullanıldığını bilmektir. Örneğin; termal olarak iletken olmalı mı, toleransı telafi etmeli mi veya yapıştırıldıktan sonra tekrar çıkarılabilir olmalı mı? Burada uygulama mühendislerimizin tecrübesi ve teknik bilgisi devreye girer. Size olasılıkları gösterir ve doğru yapıştırma teknolojisine sizinle birlikte karar verir.

Ürün seçimi

Özel yapıştırma görevi hakkında detaylı bilgi sahibi olduktan sonra, istenen özelliklere sahip doğru yapıştırıcı çözeltisini bulmaya çalışırız. Bu hedefe ulaşmak için ya mevcut ürünler üzerine inşa ederiz ya da gerektiğinde tamamen yeni bir çözüm geliştiririz.

Araçlar

Kendinden yapışkanlı bir çözüm, yalnızca üretim sürecinde güvenli ve verimli bir şekilde kullanılabildiği kadar iyidir. Sizi, bu konuda destekleyecek sayısız araçlara sahibiz ve ayrıca detay mühendisliği ile size destek vermekteyiz. Manuel, yarı veya tam otomatik dispenserler ve kalitesini kanıtlamış kesim ekipmanlarından "pick& place" çözümlerine kadar her zaman yardıma hazırız.

Hizmetler

Üretim aşamasında da güvenilir bir ortak olmaya devam ederiz. Sunduğumuz hizmetler arasında, teslimatın ve işlenmiş malzemelerin izlenebilirliğine kadar tam bir tedarik zinciri yer alır. Gördüğünüz gibi "smart bonding approach - akıllı yapıştırma çözümleri" hiçbir şeyi şansa bırakmaz.