Kazancınız: çift taraflı yapışkan bant çözümleri, transfer filmleri ve reaktif yapıştırma sistemleri

Yapıştırıcıların aktif kullanımı, endüstriyel sektörde hızla büyüyen bir trend haline geliyor. Yapıştırıcı teknolojisinin avantajları açıktır: hafif, temiz ve hepsinden önemlisi güvenlidir. Kesin yapıştırma kuvveti sayesinde, bireysel bileşenler etkili ve daha önce benzeri bir hassasiyetle bağlanır ve böylece müşterilerin mümkün olan en iyi çözümleri almalarını sağlar. Yapıştırıcı üretiminden proses entegrasyonuna kadar - "The Bonding Engineers", global spesifikasyon çalışmasından bireysel ürün geliştirmeye, yenilikçi yapışkan tasarımlarına kadar her konuda ideal desteğinizdir.
Lohmann Tape Group'un yapışkan uzmanları tüm değer zincirini kapsar ve müşteri odaklı çözümler sunar. 1851 yılında kurulan Lohmann, yapışkan bant teknolojisinde öncü güçlerden biridir ve şu anda küresel ölçekte faaliyet göstermektedir. Yapışkan Bant Grubu, Almanya'nın Neuwied kentinde bulunmaktadır. Şirket şu anda dünya çapında 1.500 çalışanı, 29 uluslararası tesisi ve tüm dünyada 50'den fazla ülkede özel satış ortaklarına sahiptir.
 Start_BondingArena_1.png 

The Bonding Arena®

Sanal bir tur aracılığıyla, yeni uygulama laboratuvarımız , Bonding Arena(R)'nın olağanüstü tesislerine göz atabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için

 Start_Produktnavigator.png 

Ürün Navigator

Ürün navigatorümüzde uygulamanıza en uygun ve doğru bandı bulabilir veya anında size özel bir ürün geliştirme başlatabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için

 Start_UVLUX_en.png 

UV-LUX teknolojisi

Yapıştırma mühendislerimiz, dünyanın ilk UV-ışık ile aktive edilebilen ve renk değiştiren yapışkan bant çözümünü geliştirdi.

Daha fazla bilgi için

 Start_LohmannKoester.png 

Hijyen Endüstrisi

The Lohmann-koester GmbH & Co. KG bebek ve idrar kaçırma alt bezleri için yenilikçi kendinden yapışkanlı ve mekanik kapatma sistemleri sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için

 Start_Stanzen.png 

Die-Cutting

Remscheid'daki Lohmann Kalıp Kesme Yetkinlik Merkezi, çok çeşitli kalıp kesme teknolojileri sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için

 Start_Zertifikate.png 

Tescilli Kalite

Lohmann Tape Group üyeleri bir çok defa sertika almıştır. Sertifikalarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için

 Start_Bonded_en.png 

Lohmann Bülteni

Heyecan verici yapıştırma çözümleri söz konusu olduğunda her zaman güncel kalabilirsiniz. "Bonded", Lohmann-Bülteni'ne üye olunuz.

Daha fazla bilgi için