Medikal uygulamalar için yenilikçi yapışkan çözümler

Bilgi, Yetenek, Tecrübe ve Kaynak

Medikal ve sağlık pazarı büyümeye devam ettikçe, hammadde ve bileşen tedarikçilerinin müşteri taleplerini yenilikçi ve uygun maliyetli çözümlerle karşılayacak bilgi ve kabiliyete sahip olması önemlidir. Böyle bir çözüm, yüksek teknoloji ürünü yapışkan çözümler şeklinde gelir.

Yapışkan kaplı medikal ürünlerin üretiminde ilk öncü olarak, Lohmann bugün 165 yılı aşkın başarılı ticaret geçmişine sahip özel küresel bir kuruluştur.

Yapıştırıcı formülasyonu, polimerizasyon, kaplama, döküm ve ekstrüzyonun yanı sıra temiz oda dönüşümü ve kalıp kesimini içeren en son teknoloji yetenekleri şirket içinde sağlayarak, bugün ve gelecekte pazarın ihtiyaçlarını desteklemek için iyi bir şekilde konumlanmış durumdayız.

Müşterilerimize çözüme yönelik “Akıllı Yapıştırma Yaklaşımı” sunuyoruz. Tam olarak entegre değer zincirimizle, FMEA (Hata Modu ve Etki Analizi), Risk Değerlendirmesi, Deney Tasarımı ve IQ (Kurulum Kalifikasyonu), OQ (Operasyonel Kalifikasyon), PQ (Performans Kalifikasyonu) gibi araçları teşvik eden ve kullanan bir Proje Yönetimi metodolojisi ile validasyon ve EN ISO 13485'e göre çalışan bir Kalite Yönetim sistemi olan Lohmann, medikal pazar için ürünlerin tasarımı, geliştirilmesi ve ticarileştirilmesi için ilk tercih ettiğiniz iş ortağıdır.

Lohmann Yapıştırma Mühendisleri ile size sayısız medikal uygulama alanı açılır ve dünya çapında tanınmış uzmanlarımız sizinle birlikte özelleştirilmiş ürünler geliştirebilir.
   Icon_MED_Man_Wearables_WiFi.png 

Rahat, Güvenilir, Esnek.

Medikal uygulamalar için uzun süredir yapışkan kaplamalı malzemeler ve kalıpla kesilmiş parçalar tedarikçisi olan Lohmann, giyilebilir uygulamalar için cilde yapışabilir ürünler ile bilgi ve itibarını geliştirmiştir. Ürün geliştirme sürecinin başlangıcında müşterilerle yakın çalışan Lohmann, çözümleri özelleştirebilir ve beklentileri karşıladığından emin olmak için test edebilir.Bir yapıştırıcının gereksinimleri kısa veya uzun süreli sabitleme sağlamak, geriatrik veya yenidoğan cildine yapışmak veya yük taşıma işlevi sağlamak olabilir. Lohmann rulo veya kalıp kesim formatlarında yenilikçi çözümler sunabilir ve müşterilerin bu çözümleri süreçlerine entegre etmelerine yardımcı olabilir.

 

Daha fazlasını öğrenmek için Broşürümüzü indirin:

 Medical Flyer Wearables.pdf 

Content_MED_Diagnostics.jpg

Doğru, Tutarlı, Güvenilir

Lohmann, 20 yılı aşkın bir süredir klinik ve bakım noktası teşhis ürünlerinin bileşen parçaları olarak kullanılan yapışkan solüsyonlarını formüle eder, üretir, kaplar ve kalıp kesim yapar. Lohmann, çok sıkı proses toleranslarına bağlı kalarak işlevsellik, güvenilirlik ve işlenebilirlik gibi Teşhis Pazarının özel taleplerini karşılayarak güvenilir bir endüstri ortağı haline geldi. İster özel tasarım ister standart ürün olsun, Lohmann hassas, kararlı, reaktif olmayan ve yerleşik yenilikçi ürünler sağlayabilir.

 

Daha fazlasını öğrenmek için broşürümüzü indirin:

Medical Flyer Diagnostics.pdf

Content_MED_WoundCare.jpg

Güvenli, Nazik, İşlevsel

Lohmann, Yara Bakımı uygulamaları için bileşen parçalarını formüle eder, üretir, kaplar ve özel kalıp kesimi yapar ve uzun bir geçmişe sahiptir. Biyouyumluluk, sterilize edilebilirlik, yüksek nefes alabilirlik, uzun süreli kullanım ve nazikçe çıkarma gibi Yara Bakımı uygulamalarının performans gereksinimlerini karşılayan malzemeler sağlayarak Lohmann güvenilir bir ortak haline gelmiştir. İster özel bir tasarım ister standart bir ürün olsun, Lohmann çok işlevli, değer mühendisliği ve amaca uygun yenilikçi ürünler sağlayabilir.

Daha fazlasını öğrenmek için broşürümüzü indirin:

Medical Flyer Wound Care.pdf

Content_MED_Surgical.jpg

Güvenli, Etkili, Güvenilir Lohmann, 20 yıldan uzun süredir cerrahi örtülerin, insizyon filmlerinin ve cerrahi önlüklerin bileşen parçaları olarak kullanılan yeniden kullanılabilir ve tek kullanımlık yapışkan sistemleri formüle eder, kaplar ve biçimlendirir. Ameliyathane için yapışkan sistemlerinin tanıtımında ve geliştirilmesinde öncü olan Lohmann, yeniden kullanılabilir ve tek kullanımlık örtüler için bantlar, cerrahi ekler, önlük kapatma sistemleri, tepsi sargıları için takviye ve örtü onarım yamaları dahil olmak üzere yenilikçi yüksek kaliteli ürünler sağlama konusunda bir üne sahiptir. Ürünler tam veya dar genişlikte rulolar halinde, parmak kaldırmalı veya kaldırmasız olarak veya belirli bir tasarıma göre kalıp kesimli olarak tedarik edilebilir. Ürünler markalı veya düz astar koruyucu ile de tedarik edilebilir.

Daha fazlasını öğrenmek için broşürümüzü indirin:

Medical Flyer Surgical.pdf

Content_MED_HealthCare.jpg

Nazik, Esnek, Güvenilir Lohmann, uzun yıllar Tüketici Sağlığı ve Bakım uygulamaları için yapışkan bileşenler tedarik etmiştir. Ürün geliştirme sürecinin başlangıcında müşteri ile yakın çalışarak, Lohmann beklentileri karşılayacak garantili bir çözüm tasarlayabilir ve sağlayabilir. Gereksinim ne olursa olsun, uzun süre kullanım veya yumuşak bir şekilde ciltten çıkarılma veya kolay uygulama gibi, Lohmann rulo biçiminde veya belirli bir tasarım için kalıpla kesilmiş işlevsel bir amaca uygun ürünler sağlayabilir.

Daha fazlasını öğrenmek için broşürümüzü indirin:

Medical Flyer Consumer Health Care.pdf

 

Content_MED_Ostomy.jpg

Gizli, kontrol edilebilir, güvenilir

Lohmann, Ostomi uygulamaları için 10 yıldan uzun bir süredir bileşen parçaları olarak kullanılan yapışkan çözümleri formüle ediyor, üretiyor, kaplıyor ve özel kalıp kesimi yapıyor. Gereksinim ne olursa olsun, ister cilt teması ve uzun süre kullanım, güvenli kapatma sistemleri, ter geçirmez malzemeler, koku kontrolü veya sıvı yönetimi olan maddeler, Lohmann günümüz ostomi ürünlerinin üretiminde önemli ve güvenilir bir ortak haline gelmiştir. Tam entegre bir tedarikçi olarak Lohmann, çok işlevli, değer mühendisliği ile ve amaca uygun tasarlanmış rulo ve kalıp kesim biçimlerinde yenilikçi ürünler sağlayabilir.

Daha fazlasını öğrenmek için broşürümüzü indirin:

Medical Flyer Ostomy.pdf

Content_MED_Electrodes.jpg

Rahat, güvenli, sabit

Elektrot uygulamaları için köklü bir yapışkan kaplı malzeme tedarikçisi olan Lohmann, yüksek kaliteli performans ürünleri sağlama konusunda bilgi birikimi ve itibar kazanmıştır. Polietilen köpük, non-woven kumaşlar ve alüminyum folyo dahil olmak üzere çeşitli taşıyıcı malzemelerin bir araya geldiği üç yapışkan gücü seçeneği ile Lohmann, Elektrot üreticilerine son ürünün işlevsel gereksinimlerine uygun yapışkanlı ürünler tedarik edebilir. Bu malzemeler, Elektrot bileşenleriyle uyumluluğu sağlamak ve aynı zamanda yüksek hızlı üretim için seçilmiştir. Lohmann, tam genişlikte log rulolar, kesilmiş rulolar ve özel kalıp kesimleri dahil olmak üzere çeşitli sunum biçimlerinde malzemeler sağlayabilir.

Daha fazlasını öğrenmek için broşürümüzü indirin:

Medical Flyer Electrodes.pdf

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

O zaman bizimle iletişime geçin. Yardım etmekten mutluluk duyarız.

  Brief_250x150_white.png  

Sektörünüz için yapıştırıcı teknolojisi haberleri:

Şimdi kayıt olun!

Daha fazla bilgi veya sorularınız için lütfen bize bir e-posta gönderin. Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz!
E-posta için.