Tıbbi uygulamalar için yenilikçi yapışkan çözümler

Bilgi, Yetenek, Tecrübe ve Kaynak

Medikal ve sağlık pazarı büyümeye devam ettikçe hammadde ve bileşen tedarikçilerinin müşteri taleplerini yenilikçi ve uygun maliyetli çözümlerle karşılama, bilgi ve kabiliyetine sahip olmaları önemlidir. Bu, Lohmann'ın yüksek teknolojili yapışkan çözümleri şeklinde gelir.

Şirketimizin kökleri, öncü çalışmaların başında ve yapışkan, kaplanmış tıbbi ürünlerin üretiminde yatmaktadır. Bugün, Lohmann, 165 yılı aşkın işlem tecrübesine sahip özel bir küresel şirkettir. Yapışkan formülasyonu, polimerizasyon, kaplama, döküm ve ekstrüzyonun yanı sıra temiz oda dönüşümü ve kalıp kesmeyi içeren kurum içi yetenekler sağlayarak bugün ve geleceğe her ikisinin de pazar ihtiyaçlarını karşılamak için iyi bir konum oluşturur.

Müşterilerimize çözüme yönelik “Smart Bonding Approach” sunuyoruz. Tam olarak entegre değer zincirimizle, FMEA (Hata Modu ve Etki Analizi), Risk Değerlendirmesi, Deney Tasarımı ve IQ (Kurulum Kalifikasyonu), OQ (Operasyonel Kalifikasyon), PQ (Performans Kalifikasyonu) gibi araçları teşvik eden ve kullanan bir Proje Yönetimi metodolojisi ile ) validasyon ve EN ISO 13485'e göre çalışan bir Kalite Yönetim sistemi olan Lohmann, medikal pazar için ürünlerin tasarımı, geliştirilmesi ve ticarileştirilmesi için ilk tercih ettiğiniz iş ortağıdır.

Lohmann Bonding Engineers ile sayısız tıbbi uygulama alanı size açılır ve dünyaca ünlü uzmanlarımız sizinle birlikte özel ürünler geliştirmek için hazırlar.

Content_MED_Diagnostics.jpg

Doğru, Tutarlı, Güvenilir

Lohmann, 20 yılı aşkın bir süredir klinik ve bakım noktası teşhis ürünlerinin bileşen parçaları olarak kullanılan yapışkan çözümleri formüle ediyor, üretiyor, kaplıyor ve kalıp yapıştırıyor. Biyouyumluluk, sterilize edilebilirlik gibi teşhis pazarının uzmanlık taleplerini karşılayarak, Lohmann güvenilir bir ortak haline geldi. Özel bir tasarım veya standart bir ürün olsun, Lohmann hassas, stabil, reaktif olmayan ve uzun süreli kullanım için uygun yenilikçi ürünler sunabilir.

 

Daha fazlasını öğrenmek için broşürümüzü indirin:

Content_MED_WoundCare.jpg

Güvenli, Nazik, İşlevsel

Lohmann yapıştırıcı solüsyonları formüle eder, imal eder, kaplar, kalıp kesim yapar ve Yara Bakımı uygulamaları için bileşen parçaları tedarik konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Lohmann, biyouyumluluk, steril edilebilme, yüksek nefes alabilirlik, uzun süreli kullanım ve kolay çıkarma gibi yara bakım uygulamalarının performans gereksinimlerini karşılayan malzemeler sunarak güvenilir bir ortak haline getirdi. İster özel bir tasarım isterse standart bir ürün olsun, Lohmann çok işlevli, değer amaçlı tasarlanan ve amaca uygun yenilikçi ürünler sunabilir.

Daha fazlasını öğrenmek için broşürümüzü indirin:

Medical Flyer Wound Care.pdf

Content_MED_Surgical.jpg

Güvenli, Etkili, Güvenilir Lohmann, 20 yılı aşkın bir süredir cerrahi perdelerin, insizyon filmlerinin ve cerrahi önlüklerin bileşen parçaları olarak kullanılan, yeniden kullanılabilir ve tek kullanımlık yapışkan sistemleri formüle eder, kaplar ve dönüştürür. Ameliyathane için yapıştırıcı sistemlerin tanıtımında ve geliştirilmesinde öncü olan Lohmann, yeniden kullanılabilir ve tek kullanımlık perdeler için bantlar, cerrahi uçlar, cerrahi önlük kapatma sistemleri, tepsi sargıları için takviye ve tamir bantları da dahil olmak üzere yenilikçi yüksek kaliteli ürünler sağlama konusunda ün kazandı . Ürünler tam ya da dar genişlikte rulolar halinde, parmak tutuculu ya da parmak tutucusuz ya da belirli bir tasarıma kesilmiş olarak tedarik edilebilir. Ürünler markalı veya standart astar üzerinde de temin edilebilir.

Daha fazlasını öğrenmek için broşürümüzü indirin:

Medical Flyer Surgical.pdf

Content_MED_HealthCare.jpg

Nazik, Esnek, Güvenilir Lohmann, uzun yıllar Tüketici Sağlığı ve Bakım uygulamaları için yapışkan bileşenler tedarik etmiştir. Ürün geliştirme sürecinin başlangıcında müşteri ile yakın çalışarak, Lohmann beklentileri karşılayacak garantili bir çözüm tasarlayabilir ve sağlayabilir. Gereksinim, uzun süre kullanımda veya yumuşak bir şekilde çıkarılması için bir yapıştırıcı malzemenin kullanılması veya uygulanması kolay bir uygulama olup olmadığına bağlı olarak, Lohmann, ana rulo biçiminde veya belirli bir tasarıma kalıpla kesilmiş işlevsel bir amaca uygun ürün sağlayabilir.

Daha fazlasını öğrenmek için broşürümüzü indirin:

Medical Flyer Consumer Health Care.pdf

 

Content_MED_Ostomy.jpg

Gizli, kontrol edilebilir, güvenilir Lohmann, Ostomi uygulamaları için 10 yıldan uzun bir süredir bileşen parçaları olarak kullanılan yapışkan çözümleri formüle ediyor, üretiyor, kaplıyor ve kalıp yapıştırıyor. Ne aradığınız önemli değil. Cilt teması ve uzun süre kullanım, güvenli kapatma sistemleri, ter geçirmez malzemeler, koku kontrolü veya sıvı yönetimi olan maddeler ile uygulanarak, Lohmann günümüz ostomi ürünlerinin üretiminde önemli ve güvenilir bir ortak haline gelmiştir. Tam entegre bir tedarikçi olarak Lohmann, çok işlevli, değer açısından tasarlanmış ve amaca uygun, rulo ve kalıp kesim biçimlerinde yenilikçi ürünler sağlayabilir.

Daha fazlasını öğrenmek için broşürümüzü indirin:

Medical Flyer Ostomy.pdf

Content_MED_Electrodes.jpg

Rahat, güvenli, sabit

Elektrot uygulamaları için köklü bir yapışkan kaplı malzeme tedarikçisi olan Lohmann, yüksek kaliteli performans ürünleri sağlama konusunda bilgi birikimi ve itibar kazanmıştır. Polietilen köpük, dokusuz kumaşlar ve alüminyum folyo dahil olmak üzere çeşitli destek malzemelerinin bir araya geldiği üç yapışkan gücü seçeneği ile Lohmann, Elektrot üreticilerine son ürünün işlevsel gereksinimlerine uygun bir dizi malzeme tedarik edebilir. Bu malzemeler, Elektrot bileşenleriyle uyumluluğu sağlamak ve aynı zamanda yüksek hızlı işleme için seçilmiştir. Lohmann, tam genişlikte kütükler, yarık rulolar ve kalıp kesimleri dahil olmak üzere çeşitli sunum biçimlerinde malzemeler sağlayabilir.

Daha fazlasını öğrenmek için broşürümüzü indirin:

Medical Flyer Electrodes.pdf

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

O zaman bizimle iletişime geçin. Yardım etmekten memnuniyet duymak istiyoruz.