Teknik yapışkan bant çözümleri

Lohmann - siz yapın, biz birleştirelim!

Bileşenleri güvenli ve verimli bir şekilde birleştirmek söz konusu olduğunda, teknik yapışkan bantlar bugün en çok tercih edilen seçimdir. Lohmann, bu teknolojinin uluslararası bir öncüsüdür ve birçok sektörün farklı gereksinimlerini karşılamak için bireysel yapışkan bant çözümleri üretmektedir.

Otomotiv

Lohmann, otomotiv endüstrisi için esnek yapıştırma çözümleri sunar. Yapışkan bantlar çok çeşitli tasarımlara uyarlanabilir. Logoların, yan koruma çıtalarının, kablo sistemlerinin veya koltuk ısıtıcılarının yapıştırılması için mükemmel özel kalıp kesimi yapışkanlı bantlar.

daha fazlası....

Yapı & İnşaat

İnşaat sektöründe, pencere ve kapı üretiminde, binaların yalıtımında, döşeme elemanlarının yapıştırılmasında ve diğer çeşitli uygulamalarda çift taraflı yapışkan bant kullanılır. Evde tüm el işlerinde - Lohmann verimli üretim süreçleri, enerji verimli uygulamalar ve tasarım için optimize edilmiş çözümler sunar.

daha fazlası

Yenilenebilir Enerjiler

Son yıllardaki gelişmeler bunu açıkça ortaya koyuyor: gelecekte yenilenebilir enerjiye alternatif olmayacak. Yapıştırıcı çözümlerimiz halihazırda yenilenebilir enerji sektöründe verimlilik ve performansta kayda değer gelişmeler sağlamaktadır.

daha fazlası

Flekso baskı

Flekso baskı; etiket, film veya karton baskı uygulamalarında klişe montajı konusunda verimli çözümler gerektirir. DuploFLEX® klişe montaj bantları hızlı, karmaşık ve uzun baskı işlerinin hakkını verir.

daha fazlası

Hijyen

Hijyen ürünleri ve medikal uygulamalar için yapışkan bantlar Lohmann Tape Group tarafından sağlanmaktadır. Hijyen İş Ünitesi'nin temel yetkinliği, cilde uyumlu hot-melt yapıştırıcıların sürümü ve çocuk bezleri için mekanik sızdırmazlık sistemlerinin üretiminde yatmaktadır.

daha fazlası

Tüketici Ürünleri & Elektronik

Yapıştırma, endüstriyel üretim, tüketici ürünleri ve elektronik üretimi için giderek daha önemli hale geliyor. Tasarım, işlevsellik ve verimlilikteki sürekli inovasyonlar pazar segmentini belirler. Yenilikçi, çok işlevli ürünlerimizle bu gelişmeyi destekliyoruz..

daha fazlası ...

Medikal

Tanılama uygulamalarında da yapışkan çözümleri giderek daha fazla kullanılmaktadır. Lohmann, tek bir ortak noktası olan çok geniş bir ürün yelpazesi sunar: tavizsiz kalite.

daha fazlası ...

Kağıt ve Film Prosesi

Lohmann, kartlar ve pasaportlar gibi çeşitli sektörlerde kullanılan ağlı kağıtlar ve filmler gibi ürünlerin işlenmesinde çeşitli yapıştırıcı çözümler sunar.

daha fazlası