Tek şirket-sayısız kazanç

Yüksek kaliteli, yenilikçi yapışkanlı bağlarda onlarca yıllık uzmanlık.

Küresel çalışan yapıştırma mühendisleri olarak, Lohmann yıllardır ve birçok sektörde sadece en yüksek kaliteyi sunduğunu göstermiştir. Adımız, yapışkanlar, yenilikçi gelişmeler, en güncel üretim süreçleri ve tavizsiz müşteri odaklılık konularında onlarca yıllık uzmanlıkla eş anlamlıdır.

Lohmann Turkey 2011 yılında İstanbul'da bir satış ofisi ile faaliyetlerine başladı. Yedi yıl sonra, 2018 yılında yeni bir tesis inşaası ile Kocaeli'de fabrika yatırımı tamamlandı. Farklı son teknolojilere sahip konvert makineleri yakl. 3.100 m² alanda lokal iş ortakları için yüksek kaliteli yapışkan ürünler üretmektedir. Türkiye'deki ekip, müşteri ilişkilerini başarıyla geliştirdi, mevcut müşterilerle işlerini genişletti ve ev aletleri, mobilya, profil imalatı ve otomotiv sektörlerine yenilikler getirdi. Lohmann ekibi ile birlikte, Lohmann için odak noktası olan grafik sektöründe pazarı başarıyla geliştirdiler. Lohmann Türkiye, üretken uygulamalara odaklanır ve müşterilere yenilikçi çözümler sunar. İdari İşler, Satış, Üretim, Kalite Güvence, Müşteri İlişkileri, Tedarik Zinciri ve Lojistik departmanlarından oluşan ekibimiz, kendi bilgi birikimlerini kullanarak sürekli iyileştirme çalışmalarına odaklanmaktadır. Fabrika, ISO 14001 çevre standardı ve kalite standardı ISO 9001'e göre sertifikalandırılmıştır. 

Çevreyi Koruma

Lohmann sürekli yenilikler ve ilerleme arayışı içindedir. Ancak bunu yaparken doğaya ve çevreye karşı olan sorumluluklarımızın farkındayız.

daha fazlası...

Linkbild_IMG_Zertifikate_376x140.jpg

Sertifikalar

Lohmann ile onaylı kalite elde edersiniz. Diğerlerinin yanı sıra yapışkan bantlarımızın üretimi, çevre yönetim sistemimiz ve temiz oda üretimi sertifikalıdır.

daha fazlası...

Davranış Kuralları

Lohmann'a göre, Davranış Kuralları zorunludur, kurum içi ve harici işbirliğinin tüm alanları için zorunlu bir davranış rehberidir.

daha fazlası...

Tarihçe

Lohmann önde gelen bir küresel yapıştırıcı üreticisidir. 160 yılın üzerinde tecrübenin bizi bugün olduğumuz Lohmann'a dönüştürmesini okuyun.

daha fazlası...

Dünya çapındaki bağlantıları

Dünyanın her yerinde yan kuruluşlarımız var, bu yüzden her zaman yakınınızdayız. Uluslararası ofis adreslerimiz burada bulunabilir.

daha fazlası...

Şartlar & Koşullar

Burada, şartlar ve koşullar ile teslimat ve ödeme koşullarımızı bulabilirsiniz.

daha fazlası...