The Bonding Engineers

Özel yapıştırma çözümleriniz için donanımlı uzmanlar

Yalnızca en iyi ürünleri satmak, bizim için yeterli değil. Bu yüzden her bir yapıştırma çözümünde, müşterilerimizin özel gereksinimlerini her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Lohmann ''Bonding Engineers'', uygun yapıştırıcıların geliştirilmesinden, nihai ürünün verimli bir şekilde üretilmesine kadar başarılı ve verimli bir süreci vaat ediyor.

İlk bakışta avantajlarınız:

  • Sektörünüz için nitelikli uzmanlarla işbirliği yapmak
  • Yenilikçi teknik konseptleri uygulamak
  • Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan özelleştirilmiş bir yapıştırma bağı

Çift taraflı yapışkan bantların üretiminde tek bir kaynaktan, tüm değer zinciri boyunca ürün ve hizmetler sunuyoruz.

Polimerizasyon

Değer zinciri, kimyasal reaksiyonların farklı bileşenlerden homopolimerler ürettiği, en modern tesislerde yapıştırıcıların polimerizasyonu ile başlar.

Formülasyon

Formülasyon sırasında, yapıştırıcılara ayırt edici özellikler kazandırmak için katkı maddeleri eklenmiştir. Yapışkan maddeler ve reçineler yapıştırıcı direncini arttırır, alev geciktiriciler yapıştırıcı bantların ateş almasını önler, yumuşatıcılar yapıştırıcıyı daha elastik hale getirir ve ışık stabilizatörleri ışığa maruz kalma sonrasındaki bozulmayı önler.

Kaplama

Solvent bazlı, dispersiyon bazlı ve hotmelt makinelerde akrilik ve kauçuk esaslı yapıştırıcılar dokuma malzemelerinin üzerine kaplanır. Yapıştırıcılar çapraz bağlama yoluyla da geliştirilebilir.

Laminasyon

Özel uygulamalar için ürün tasarımları yaratarak çeşitli malzemeleri lamine ediyoruz.

Dönüştürme

Kaplamalı malzemeleri; her büyüklükteki rulolara, makaralara ve tabakalara dönüştürüyoruz. Her bağlantı farklıdır ve bireysel ihtiyaçlara yöneliktir.

Hassas kalıp kesme

Pazarın artan taleplerini karşılamak için geniş bilgi birikimimizi ve en son teknolojiyi kullanıyoruz. Bilgisayar kontrollü kalıp kesme makinelerimiz yüksek kaliteli, boyutsal olarak hassas ürünler üretmektedir.

Ürün Testi

Kapsamlı test prosedürlerimiz, ürünlerin tüm kalite gereksinimlerinin karşılanmasını sağlar.

Uygulama

Uygulama teknoloji uzmanları, yapıştırıcı sistemlerimizin üretim sürecine entegrasyonu konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktadır.