Her baskıyı bir başyapıt yapın: özgün baskı gereksinimleri için benzersiz çözümler

Özgün baskı gereksinimleri benzersiz çözümler gerektirir

Bu nedenle mükemmel baskı kalitesi, verimli işlemler ve en iyi ambalajlama gibi her uygulama için uygun ürünü sunmaktayız. Kişisel tavsiyeler, özgün çözümler ve yenilikçi özel hizmet ile sürecinizi iyileştiriyoruz.

Gittikçe büyüyen ambalaj sektörünün arka planında , flekso baskının, kabartma baskıda son yıllarda başarılı bir küresel teknik haline gelmesidir.Fakat aynı zamanda çok fazla rekabet baskısı da var. Karmaşık baskı işleri, artan kalite talepleri ve dar zaman dilimleri , birçok baskı şirketinin üretim süreçlerini optimize etmeye zorluyor.

Belirgin avantajınızdan yararlanmak için, nitelikli bir ortak olarak Lohmann yanınızda - ilk fikirden süreç entegrasyonuna ve ötesine: Her zaman ve dünya çapında. Bu, Flekso için Smart Bonding'in tüm flekso baskı serisini kapsayan optimize edilmiş süreçleri temsil ettiği şeydir.

Content_Flexo_Motive.jpg

Fleksible ambalaj baskısı için DuploFLEX® 5.

DuploFLEX® 5, ambalaj baskısında artan gereksinimleri karşılar: Uzun ve hızlı baskı işlemlerinde bile olağanüstü sonuçlar için farklı köpük özelliklerine, yapışkan formülasyonlarına ve köpük sertliklerine sahip çok çeşitli yapışkan bantlar ile.

 

 

DuploFLEX® 3 ve 4 etiket baskı içindir.

Etiket baskı endüstrisi; sık değişen imgeler, etiketteki çok sayıda farklı içerik, bilgi türü ve karmaşık tasarımlar gibi zorluklarla karşı karşıya kalmaktadır. En yüksek kalitede etiket baskısı için Lohmann DuploFLEX® 3 ve 4 geniş bir plaka montaj bandı seçimi sunar.

 

 

 

Yüksek kaliteli post baskı için DuploFLEX® CB.

Yüksek kaliteli baskı sonrası işlemlerde ilerlemenin tek yolu, süreçleri ve kaliteyi kalıcı olarak iyileştirmektir. Ne de olsa, paketleme sadece temelde korumadan çok daha fazlasını yapar. Dikkat çekici bir özellik veya satış noktasında uygulamalı deneyim arıyorsanız, DuploFLEX® CB hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak doğru üründür.

 

 

Content_GRA_PrintingSimulatorFlexolab.jpg

FlexoLAB:

Önce harekete geç, sonra sürece entegre ol.Yenilikçi FlexoLAB, gerçekçi ölçekte büyük adımları ve misyonumuzu gösterir: Sizin için en iyi baskı sonuçlarını elde etmek için test etme, analiz etme ve optimize etme

Amacımız, sürecinizi A'dan Z'ye planlamak ve daha sonra FlexoLAB'da simüle etmektir, böylece özelleştirilmiş çözümlerimizle mümkün olan en yüksek kaliteyi elde edebilirsiniz. Lohmann FlexoLAB, bir montaj makinesi ve bir baskı simülatöründen oluşur.

 

Daha fazla bilmek ister misiniz? Prosesinizi, yenilikçi FlexoLAB'da analiz ediyoruz.

Bizi şimdi ziyaret edin!

   

Content_GRA_KofferGraphics.jpg

DuploFLEX® Toolbox:

Tüm montaj işleminizin mümkün olduğunca verimli olmasını ister misiniz? DuploFLEX Toolbox, baskı işlerinin optimum şekilde montajı için pratik araçlar ile ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

DoploFLEX Toolbox şunları içerir:

  • Silindir / Silecek: Balonsuz montaj için.
  • DuploFLEX 3115
   

Content_GRA_Beratung

Teknik uzmanlığımız - sizin yararınız.

Biz, Lohmann Yapıştırma Mühendisleri, tüm flekso baskı işlemi için FLEksperiz.. Birlikte gereksinimlerinizi analiz ediyoruz, doğru önerileri veriyoruz ve sizin için en iyi çözümü buluyoruz. Herhangi bir zamanda, dünya çapında.

Verimli bir baskı işlemi için gerekli olanlardan biri, hangi plaka montaj bandının nasıl, nerede ve hangi koşullarda kullanılacağını tam olarak bilmektir. Bu, Lohmann FLEXperlerin deneyim ve teknik bilgisinin devreye girdiği yerdir: İhtiyaçlarınızı ayrıntılı olarak analiz eder ve doğru parametrelerle doğru çözümleri buluruz.

Sürecinizle ilgili olabilecek tüm sorularınız için her zaman ve dünya çapında sizi destekliyoruz.

Şimdi bize ulaşın

   

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

O zaman bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Brief_250x150_white.png  

Sektörünüz için yapıştırıcı teknolojisi haberleri:

Şimdi kayıt olun!

Daha fazla bilgi veya sorularınız için lütfen bize bir e-posta gönderin. Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz!
E-posta için.