BİREYSEL UYGULAMANIZ İÇİN YAPIŞTIRICI TEKNOLOJİSİ

Size başlangıçtan itibaren tavsiyelerde bulunur ve eşlik ederiz.

Bizi yönlendiren: Sürdürülebilir ve yenilikçi yapışkan çözümler ile dünyanızı daha iyi bir yer haline getiriyoruz!

Bonding Engineers, ilk konseptin doğuşundan bu yana yetkin ortaklar olarak yanınızda kalır. Özelleştirilmiş yapışkan konseptler, etkileyici bir ürün portföyü, verimli süreç entegrasyonu ve sürdürülebilir optimizasyon başarınızı korur. Lohmann'da biz bu felsefeye ''smart bonding approach" diyoruz. Size özel bir yapışkan çözüm için mükemmel yolu belirtin.

Doğru çözüme giden birçok yol olabilir. Yaklaşımımız tamamen basittir: Doğru ilişkiyi bulmak için önce sizinle bir bağlantı kurarız ve bize söylediklerinizi dikkate alırız.

Sonuçta, Lohmann kendisini yalnızca bir tedarikçi olarak görmüyor. Kendimizi, sizinle işbirliği içinde üstün bir ürün geliştiren aktif bir ortak olarak görüyoruz. 

Ve bu gelişme dört adımda gerçekleşir:

Uygulama

Mükemmel bir yapıştırıcı solüsyonun ön koşullarından biri, nasıl, nerede ve hangi koşullarda kullanıldığını bilmektir. Ayrıca termal olarak iletken olmalı, toleransı telafi etmeli veya tekrar çıkarılabilir olmalıdır. Burada uygulama mühendislerimizin tecrübesi ve teknik bilgisi talep edilmektedir. Size olanakları gösterir ve doğru yapıştırma teknolojisini sizinle birlikte tanımlar.

Ürün seçimi

Özel yapıştırma görevi hakkında detaylı bilgi sahibi olduktan sonra, istenen özelliklere sahip doğru yapıştırıcı çözeltisini bulmaya çalışırız. Bu hedefe ulaşmak için ya mevcut ürünler üzerine inşa ederiz ya da gerektiğinde tamamen yeni bir çözüm geliştiririz.

Araçlar

Kendinden yapışkanlı bir çözüm, yalnızca üretim sürecinde güvenli ve verimli bir şekilde kullanılabildiği kadar iyidir. Sizi bu konuda destekleyecek sayısız araçlara sahibiz ve ayrıca detay mühendisliği ile size destek vermekteyiz. Manuel, yarı veya tam otomatik dağıtım yardımcılarından ve kanıtlanmış kesme ekipmanlarından "pick& place" çözümlerine kadar her zaman yardım etmeye hazırız.

Hizmetler

Üretim aşamasında bile güvenilir bir ortak olmaya devam ederiz. Sunduğumuz hizmetler arasında, teslimatın ve işlenmiş malzemelerin izlenebilirliğine kadar tam bir tedarik zinciri var. Gördüğünüz gibi smart bonding approach hiçbir şeyi şansa bırakmaz.